Võsagiljotiin

Kas otsid oma ekskavaatorile täiendavaid kasutusvõimalusi, et suurendada masina efektiivsust? On aeg tutvustada sulle Humuse tootevaliku üht uusimat täiendust - võsagiljotiini, mis on spetsiaalselt loodud ekskavaatoritele ja mille maksimaalne lõikamisläbimõõt ulatub 300 mm-ni.

Miks valida Humus võsagiljotiin?

  • Mitmekülgne kasutusala: Sul on vaja puhastada erinevaid alasid, nagu näiteks kraaviperved, võsast ja puudest. Humus võsagiljotiin teeb selle töö kiiresti ja tõhusalt.
  • Igat tüüpi võsa: Olenemata sellest, kas sul on vaja lõigata peenemat või jämedamat võsa, saab Humuse võsagiljotiin sellega hakkama.
  • Lisafunktsioon ekskavaatorile: Soovid oma ekskavaatorile lisaväärtust anda? Humus võsagiljotiin pakub just seda, lisades uue kasutusvõimaluse sinu masinale.
  • Mugav transport: Giljotiini saab hõlpsalt koos ekskavaatori ja teiste töövahenditega transportida ja kasutada täpselt siis, kui sul seda vaja on.

HUMUS by PMT võsagiljotiin on ehitatud vastu pidama kõige raskemates tingimustes. Kasutades parima kvaliteediga SSAB eriteraseid - Strenx 700 korpus ja Hardox 450 giljotiini osas, tagame mitte ainult visuaalse atraktiivsuse, vaid ka tipptasemel tõhususe ja vastupidavuse.

Investeeri Humus võsagiljotiini ja anna oma ekskavaatorile vajalikud tööriistad, et saavutada parim tulemus igal tööl. Küsi pakkumist juba täna! Päringuvormi leiad altpoolt.

 
 
Tehniline spetsifikatsioon:
 
Mudel: TS-300-HD
Mass: 645 kg
Haarade avalaius 945 mm
Lõikamisdiameeter 300 mm
Soovitatav masinaklass 13-22 t
Max õlisurve 300 bar
Lõikejõud 222 kN

 


 
Banner
 

Tööstuse 7 // 72720 Paide, Estonia // kristjan.koljalg@pmt.ee // +372 5622 8968