15BC

LIHVITUD FUNKTSIONAALSUS

Humus 15BC on heinarullihaagis, mis mahutab 20 heina- või 14 silorulli ning ühe koorma laadimiseks kulub ligikaudu 10 kuni 12 minutit. Eesti põllumeeste katsetused on tõestanud, et Humus 15 BC heinarullihaagis on tavalisest platvormhaagisest kuni 6 korda efektiivsem.

Iselaadiv Humus Heinarullihaagis aitab tõsta töötamise uuele tasemele. Hüdrauliline haarats võimaldab juhil tõsta sõidu ajal põhu-, heina- või silorullid haagisele nii, et traktor ei pea vahepeal peatuma. Operaatoril ei ole vaja teha keerulisi manööverdusi ning puudub vajadus ka frontaallaaduri järele. Selline lahendus aitab kokku hoida nii aega kui kütust ning on ligikaudu 6 korda efektiivsem võrreldes traditsiooniliste töövõtete ja platvormhaagisega.

KOGEMUSED

Heinarullihaagis on läbinud eduka testimise ning on tõestanud oma efektiivsust ja usaldusväärsust erinevate põllumeeste juures. Osaval operaatoril kulub täiskoorma ehk 20 rulli laadimiseks kõigest 10...12 minutit. Humus Heinarullihaagis on muutnud heinarullide laadimise ühe mehe operatsiooniks tagades sealjuures maksimaalse kiiruse ja töö ergonoomilisuse. Katsetuste tulemused on näidanud, et heinarullihaagis võimaldab  ühe traktoriga ligikaudu 400 rulooni päevas koristada.

RULLI HAARATS

Küljel asetseva haaratsiga on võimalik ilma peatumata heinarulle haagisele tõsta. Rullide haaramiseks võib neile läheneda nii risti kui piki põldu. See tähendab, et tööd saab teha samas sihis nagu liigub põllul viljakombain või ruloonipress. Humus Heinarullihaagise haarats on disainitud rulle koormasse panekuks ise õiges sihis sättima, et tööd saaks teha piki põldu tagades sellega sujuvama sõidu.

EFEKTIIVSUS

Testperioodil sattus meiega kõrvalpõllul töötama teine ettevõtte, kellel oli kasutada kolm traktorit. Üks traktor sõitis platvormhaagisega, teine koondas ruloone ühte kohta kokku ja kolmas laadis platvormhaagist. Samal ajal kasutasime Humus Heinarullihaagisega ühte traktorit, kes teostas kõik mainitud tööd. Kõrvalpõllult koristati kolme traktoriga 30 rulooni samal ajal kui Humus Heinarullihaagise ja ühe traktoriga 60 rulooni, sellest tulenebki ligikaudu 6-kordne efektiivsuse erinevus.

Kui sa soovid kaasaegset, turvalist ja keskkonnaga arvestavat haagist, millel on madalad kasutus- ja hoolduskulud, siis võta meiega ühendust ning küsi pakkumist allpool piltide juures olevalt vormilt.
 
SPETSIFIKATSIOON
 
Pikkus (mm) 11500
Laius, kaks asendit (mm) 2550 ja 3000
Kõrgus (mm) 3840
Maht (tk) 20¹
Tühimass (kg) 5000
Kandevõime (kg) 15000
Täismass (kg) 20000
Registrimass (kg) 18000
Kiirus (km/h) 40
Kallutusnurk (deg) 30
Standard rattad 600/50-22,5
Pidurid (hüdraulilised) kahel teljel
Tuled LED gabariittuled ja tagatuled standard multipoint V

¹ - 20 heina või 14 silorulli


 
Banner
 

Tööstuse 7 // 72720 Paide, Estonia // kristjan.koljalg@pmt.ee // +372 5622 8968