6L

DISAIN

Humus loomaveohaagised tagavad läbimõeldud lahendustega loomade turvalisema transpordi.

Humus loomaveohaagisel on hüdrauliline vedrustus ning see on hüdrauliliselt langetatav, mis võimaldab loomadel turvalisemalt, mugavamalt ja meeldivamalt haagisele peale-maha liikuda.

Humus 6L loomaveohaagise laadimisala põrandapind on 6 x 2,4 meetrit.

Loomaveohaagise rattakoopad on kõrged ning loomadel on võimalik neile toetuda ja seeläbi lihtsam püsti seista. Lisaks saab haagise põranda katta libisemisvastase kattega (lisavarustus), mis vähendab oluliselt tõenäosust, et loomad kukuvad ja end vigastavad.

Haagise sees on reguleeritav vahevärav, mis võimaldab haagise sisemist ruumi erinevate suurustega aladeks erladada. Selline lahendus võimaldab eraldada vanemad loomad noorematest või teostada loomade transporti pooltühja haagisega.

Humus loomaveohaagistel on tentkate (varikatus) juba standardvarustuses.

FUNKTSIONAALSUS

Humus loomaveohaagiste vahe- ja tagavärav on konstrueeritud avanema ja sulguma ühe liigutusega. Selline käsitlus annab võimaluse haagisele suunatud loomade järel aiad kiiresti sulgeda, et loomadel ei oleks enam võimalust ringi pöörata või välja tagurdada. Samamoodi saab ühe liigutusega aeda avades loomade eest kiirelt ja ohutult eemalduda.

Loomaveohaagise mugavamaks ja kiiremaks sisepesuks on haagise põrandapinna ja seinte vahele jäetud väike ruum. Lahendus tagab pesemisel mustuse kiirema äravoolu.

LISAVARUSTUS

Loomaveohaagist on võimalik muuta multifunktsionaalseks järgmiste lahendustega:

  • Loomade hooldusboksi lisamisega haagise esiosasse. Lahendus võimaldab suunata looma ühelt küljelt alale, lukustada teiselt küljelt pea ja teha vajalikud toimingud. Seejärel vabastada looma pea ja loom saab alalt väljuda. Hooldusboksile on võimalik lisada kaalulahendus loomade kaalumiseks.
  • Söödamaja lahendusega, mis muudab haagise küljed loomadele ligipääsetavaks ja haagise katuse alla saab söödaks paigutada näiteks kuiva heina. Lahendus on saadaval nii automaatselt kui ka manuaalselt sulguvate söödaaedadega.

Kui sa soovid kaasaegset, turvalist ja loomadega arvestavat haagist, millel on madalad kasutus- ja hoolduskulud, siis võta meiega ühendust ning küsi pakkumist allpool piltide juures olevalt vormilt.

SPETSIFIKATSIOON

Pikkus (mm) 7915
Laius (mm) 2550
Kõrgus (mm) 2675
Laadimisala (mm) 6000/2400/2100
Laadimisala kasulik pind (m²) 13,1
Külgseina vineer (mm) 12
Tühimass (kg) 2400
Kandevõime (kg) 5900
Täismass (kg) 8300
Sõidukiirus (km/h) 40
Sisemine värav jah
Volditavad suunamisväravad jah
Katuse materjal koormakate
Standard rattad 400/60-15,5
Hüdrauliline vedrustus jah
Pidurid (hüdraulilised) ühel teljel


 
Banner
 

Tööstuse 7 // 72720 Paide, Estonia // kristjan.koljalg@pmt.ee // +372 5622 8968